24/7 Destek +90 (216) 317 11 51

Bmw 7

BMW 7 Kiralama Sedan ın karakterini, genişçe hacmi, keskin zarafeti ve uygun işlevselliği yansıtır. Genişçe üst sınıf malzeme yelpazesi ve el işçiliği ile iç tasarımın kalitesi modern cazibenin yepyeni bir tanımını ortaya koyuyor. Kokpitin dikkat uygun bir özelliği ise; kara panel teknolojili gösterge panelidir . Gösterge kullanımda değilken mat siyahtır, temas açıldığında ise birçok aşamada canlanır. Çok Yüksek bilişim ürünü, özel seramik malzeme, saptama edecek kontrol elemanlarında ve düğmelerde de opsiyonel olarak sunulmaktadır.

Şiddetli tasarımıyla BMW 7 Kiralama Sedan, kendine güveni yeniden tanımlayan bir araba . Kapı kolları da omuz çizgisine birleşerek geceleri hatta ayırt edilebilecek bir etki uyandırıyor. Büyük böbrek ızgaralar, yepyeni BMW 7 Kiralama nin heybetli duruşunu vurgularken tesirli omuz çizgisi, kesintisiz bir biçimde motosiklet bölümü kapağından bagaj kapağına kadar uzanıyor ve aracın ek olarak da derinlemesine görünmesini sağlıyor.

Detaylara gösterilen özen , hoş bir otomobili, harika bir araba haline getirir. BMW 7 Kiralama Sedan ın ergonomik konsepti benzeyen , sürücülerin ne çeşitli kabul edeceklerini bildikleri detaylar. Ortada konsolun hafifçe sürücüye hakikat yükseltilmesiyle, tüm sürüş işlevleri sürücü tarafında konumlandırılabilir hâle getirilmiş. Sabit sürat kontrolü ile ses sistemi ve telefon kumandaları da uygun biçimde birbirlerinden ayrılarak karşılıklı 2 yanda konumlandırılmıştır. Ek Olarak , tüm konfor işlevlerinin de ortaya hakikat konumlandırılmasıyla tüm iç donanıma açıkça ve işlevsel bir gestalt kazandırılmıştır. Bmw 7 Serisi Sedan için size en hoş kiralama fiyat teklifinini sunabiliriz!

Bmw 7 Serisi
Bmw 7 Serisi
Bmw 7 Serisi
Bmw 7 Serisi